A Gordius kötélgyár Termelési Adminisztráció munkakörbe munkatársat keres.

Gépparkunk bővülése révén egyre több féle kötél, zsinór, szalag terméket mi magunk gyártunk le. Az új technológiák bevezetése, az új gépek kezelése több kolléga munkájának egybehangolását, egyre több mérnöki és adminisztratív munkát igényel a Termelés Vezetőtől. Olyan kollégát keresünk, aki a termelési adminisztráció jelentős részét átvenné.

Elvárások: Az ideális jelölt:

-          műszaki érdeklődésű, mérnöki vagy hasonló végzettség előny
-          textiliparban vagy ahhoz hasonló finommechanikában jártas,
-          rendelkezik megfelelő számítógép ismeretekkel (Excel, Word, Windows, etc.)
-          jól kommunikál (ír és beszél) magyarul, elfogadhatóan románul is,
-          az angol nyelv ismerete vagy más idegen nyelv előnyt jelent
-          előnyt jelent, ha dolgozott szabványos folyamatleírások szerint (ISO 9001)

Munkakör: A Termelés csapata jelenleg 11 személy, hamarosan 3-6 személlyel bővülünk.

-          Váltások beosztása, termelés és csomagolás normázása, normák követése
-          Termelésre vonatkozó papírmunkák végig követése a termelés folyamatán
-          Fonal raktározás szervezése, fonal készlet rendben tartásának ellenőrzése
-          Kötélgyártási receptek ellenőrzése, frissítése, napirenden tartása
-          Termékcímkék követése, frissítése, napirenden tartása
-          Munkafolyamat szabványok, folyamat leírások, folyamatábrák napirenden tartása
-          Munkavédelmi feladatok - munkahelyeken ábrák kihelyezése
-          Gépek használati utasításának karbantartása
-          Napi termelés követése, bevételezés ellenőrzése és validálása (engedélyezése)
-          Heti/havi/negyedéves/féléves/éves eredmény kimutatások összeállítása

Munkakörülmények:

- A munkavégzés Csíkdelnén, Fő utca 13/2. szám alatt, a termelésben és az irodában történik, a munkába járás Csíkszeredából meg van oldva.
- Adott személyi számítógép, nyomtató, irodai felszerelés, fix és mobil telefon, és bármi más, ami a jó munkavégzéshez szükséges;
- Normál munkaprogram: reggel 8-tól délután 16-ig. Ritkán van hosszabb munkaprogram, ha nagyon felgyűlt a munka (havonta egy-két esetben).

Javadalmazás:

-          Biztosított a fix havi alapfizetés – a cég eredményei függvényében periodikusan kiigazítva;
-          A személyes munka eredményessége függvényében számolódnak a különböző bónuszok.
-          Étkezési jegy (kajabon) a ledolgozott munkanapok függvényében, max. 23 db. 15 lejes bon;

-          Részletes szakmai önéletrajzot kérünk küldeni emailben a jobs@gordius.ro címre;
-          Előző munkahelyeken végzett munkáról, munkakörről részletes leírást kérünk;
-          Az önéletrajzok kiértékelése után telefonon egyeztetünk időpontot a személyes beszélgetésre.

cart