Termelési részlegünkbe munkatársakat keresünk!

A Gordius kötélgyár delnei munkapontjára 3-4 munkahelyre (a termelésbe)
férfi és női munkaerőt keres!

Munkakönyves állás teljes munkaidőben 2 vagy 3 váltásban, fokozatos betanítás, 3 hónapos próbaidő Kiszámítható munkaprogram: nem dolgozunk ünnepekkor, sem vasárnap, szombaton is csak ha megéri. Munkaidő: első váltás 6:50 – 15:10, második 14:50 – 23:10, amikor van harmadik váltás 22:50-07:10.       Jó munkakörülményeket (világítás, fűtés) piacképes, árrés alapján változó fizetést és kajabont ajánlunk.

Nagyon fontos elvárások: A megfelelő jelölt gyorsan, szépen, pontosan dolgozik. Takarékosan, gazdaságosan bánik az anyaggal. Érzéke van a finommechanikai (varrógép-szerű) dolgokhoz, van kézügyessége, az aprólékos finom munkát jó minőségben végzi el, a folyamatos munkát (széria munkát) szereti (még ha az monoton is néha). Akinek érzéke van hozzá, minden munkát nálunk meg tud tanulni.

Előnyt jelent, de nem kötelező: csíkdelnei vagy környékbeli lakhely. Finommechanikai vagy Textilipari (Fonoda, Kötöde, Textil) előző munkahely, munkagyakorlat. Minimális számítógép felhasználói gyakorlat.

A munkakörök összetettek, váltás elosztása szerint egy vagy több munkakörben kell dolgozni, ehhez még hozzá tartozik a minimális papírmunka és adatok számítógépbe történő felvezetése is (megtanulható!). A jó jelölt a próbaidő végéig az alábbi munkaköröket mind be kell tudja majd tölteni (persze lesz amiben jobb lesz, de túl gyenge egyikben sem lehet). Ezekből nem választani kell – ezeket felváltva fogja végezni:

Női munkakörök: 1) Termékek csomagolása: zsinórok matringolása, orsózása, fóliázása, címkézése.         2) Különböző méretű orsók készítése.   3) Fonalak behordása és gépre felrakása, fonalak befűzése 4) Gépek üzemeltetése: fonal ellátás, hordó csere …  5) Apró gépjavítások elvégzése (tűcsere, visszaállítás)         6) Termelő gépek beállítása ismert termékekre recept alapján  7) Új termékek készítése termelő gépen.

Férfi munkakörök: 1) Termelő kötélgyártó gépek üzemeltetése: fonal ellátás, hordó csere…

2) Kisebb-nagyobb gépjavítások elvégzése rövid leállással 3) Orsók készítése, ehhez cső darabolása

4) Kötélgyártó gépek nagyjavítása, karbantartása: főleg mechanikai részek, kis elektronika, villamosság

5) Anyag mozgatás: teherautó le-fel pakolása géppel, raklapnyi fonalak behordása, orsótányérok-csövek

6) Termékek csomagolása: zsinórok matringolása, zsinórok és kötelek orsózása, fóliázása, címkézése.

7) Épület karbantartás: javítások (meszelés, vakolás, betonozás), tetőn cserép átforgatása, út javítás (kavicsozás), víz-szennyvíz és villany hálózat javítások, stb.

Jelentkezni lehet munkanapokon 9-11 óra között a gyár irodai bejáratánál. Szükséges hozni a kézzel vagy géppel írt részletes szakmai önéletrajzot (eddigi munkahelyek, ott mit dolgozott, tanulmányok, lakhely…)

A jelentkezéskor tesztek, próbamunka és interjú lesz, ami hosszabb időt is felvehet (1-4 óra), javasolt a munkának megfelelő ruhában jelentkezni. Amikor a 3-4 hely betelt, már csak pótlistára lehet jelentkezni.

A felvétel folyamata: jelentkezések (1-2-3 hét), elbírálás már az első naptól kezdve folyamatosan. Akik ezen átmentek lesz egy hét oktatás, ami alatt szintén lesznek kiesők. Akik jól tanultak és haladtak, szerződést kötünk, elküldjük orvosi vizsgára (1 nap), másnaptól munkakönyvvel dolgozni kezdenek.

Annak reményében, hogy hamarosan személyesen is találkozunk, ismeretlenül is üdvözlöm.

Mandel Zoltán
A Gordius cég ügyvezető igazgatója

cart